Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Stypendysta z Jagiełły

Opublikowano: środa, 06, marzec 2019 13:07


     Krzysztof Płatek, uczeń klasy I b I LO im. W. Jagiełły w Krasnymstawie, otrzymał stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego w ramach programu Lubelskie wspiera uzdolnionych 2018 – 2019.
     Kapituła przyznająca stypendium brała pod uwagę wyróżniające wyniki w nauce, świadczące o wytrwałej pracy oraz zdolnościach laureatów.
     Krzysztof jest uczniem osiągającym bardzo dobre wyniki z przedmiotów nauczania. Rozwija także swoje sportowe pasje, z powodzeniem reprezentuje I LO na zawodach, m.in. z tenisa stołowego i badmintona.
     Słowa marszałka Jarosława Stawiarskiego:,, Niech edukacja będzie nie tylko obowiązkiem, a życiową przygodą, dającą wiele zadowolenia i satysfakcji” w pełni charakteryzują dotychczasową drogę życiową i osiągnięcia Krzysztofa Płatka.

Krzysiu! Życzę dalszych sukcesów, wytrwałości i satysfakcji czerpanej z osiąganych sukcesów!

                                                    Wychowawczyni I b Dorota Matysiak

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie