Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Uczennica I LO półfinalistką konkursu "Discover Canada 2019"

Opublikowano: środa, 12, grudzień 2018 08:22


     14 listopada 2018 r. odbył się w naszej szkole pierwszy etap ogólnopolskiego konkursu "Discover Canada 2019", organizowanego przez Instytut Kultur i Literatur Anglojęzycznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz I LO im. Karola Miarki w Żorach. Patronami konkursu są m. in. Ambasada Kanadyjska w Polsce, Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Toronto  oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Nagrody są bardzo atrakcyjne, gdyż zmagania uczestników w ostatnim trzecim etapie  zwieńczone zostają zdobyciem indeksu na filologię angielską, przewidziana jest również nagroda finansowa.
     Informujemy, że Katarzyna Dudek, uczennica klasy III b, znalazła się w pierwszej piętnastce półfinalistów (czyli siedemdziesięciu najlepszych uczestników z całej Polski!) i będzie mogła realizować swoje ambicje odkrywcy i zdobywcy w drugim etapie konkursu, w lutym 2019.

Trzymamy kciuki za naszą uczennicę i życzymy dalszych sukcesów!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie