Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Spotkanie z prawnikiem

Opublikowano: piątek, 02, listopad 2018 18:55


 

     25 października 2018 r. z okazji Dnia Prawnika do naszej szkoły został zaproszony  mecenas Igor Stasiuk, absolwent I LO. W spotkaniu uczestniczyły klasy o profilu humanistycznym (Ic i III b). Zajęcia poprowadzone przez p. Igora Stasiuka były bardzo interesujące, ponieważ nasz gość zaznajomił nas ze specyfiką zawodów prawniczych oraz pokrótce wyjaśnił, na czym polega otwarcie kancelarii prawniczej. Pan Stasiuk opowiedział nam, jak wyglądała jego droga do kariery prawnika, wspominał też własne czasy studenckie.

Na zajęciach dowiedzieliśmy się, co oznacza termin „asesura”, ile trwa i jakie egzaminy należy złożyć, by się na nią dostać. Tematy poruszane przez pana mecenasa wzbudziły zainteresowanie wielu z nas. Niektórzy z tegorocznych maturzystów wybierają się na prawo, więc takie zajęcia na pewno pomogły im w podjęciu życiowej decyzji.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie