Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Integracja przy pieczonym ziemniaku

Opublikowano: poniedziałek, 22, październik 2018 10:43


     9 października 2018r. członkowie Internackiego Koła Wolontariuszy wraz z opiekunami: dyrektorem I Liceum, p. Edytą Fidecką, kierownikiem internatu, p. Iwoną Malessą i wychowawczynią, p. Krystyną Tomaszewską, odwiedzili zaprzyjaźnionych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. Zgodnie z coroczną jesienną  tradycją odbył się konkurs na najciekawszą formę ziemniaka. Prezentowane okazy, jak zwykle, wywołały niepomierny podziw nad bogactwem i różnorodnością natury. Jury miało niezwykle trudny wybór, dlatego nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy tego niezwykłego konkursu.


       Nasi wolontariusze przygotowali ciekawe gry i zabawy, które wprawiły wszystkich w pogodny nastrój i jeszcze bardziej zintegrowały grupę. Gospodarze zaprosili nas na smaczny poczęstunek z ziemniakiem w roli głównej.  
       Dziękujemy za miłe przyjęcie i już czekamy na następne spotkanie!

                                                                  Internackie Koło Wolontariuszy

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie