Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Nauczycielskie laury

Opublikowano: środa, 17, październik 2018 09:12


                                                         Nauczyciel ma wpływ na wieczność.
                                                                                        H.B. Adams


      16 października 2018 roku w Chełmie odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas wyjątkowej uroczystości, którą zaszczycili między innymi: Wojewoda Lubelski, Pan Przemysław Czarnek, Wicemarszałek Województwa Lubelskiego, Pan Krzysztof Grabczuk oraz Lubelski Kurator Oświaty, Pani Teresa Misiuk, doceniono pracę i wysiłek nauczycieli, nagradzając ich odznaczeniami państwowymi i resortowymi. Zaproszeni na uroczystość goście oraz przedstawiciele władz oświatowych z uznaniem wypowiadali się o pracy i zaangażowaniu nauczycieli, życząc im dalszych sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
    Szkoły ponadgimnazjalne i placówki kulturalno - oświatowe powiatu krasnostawskiego reprezentowała na uroczystości 7 – osobowa grupa nauczycieli. Miło nam poinformować, że znalazły się w niej aż trzy przedstawicielki grona pedagogicznego I Liceum  Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. W dowód uznania umiejętności pedagogicznych oraz za szczególne zaangażowanie i osiągnięcia w pracy nauczycielskiej, na wniosek Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, Pani Edyty Fideckiej zostały wyróżnione:

          Pani Teresa Atras – Medal Komisji Edukacji Narodowej
          Pani Anna Patejuk – Nagroda Ministra Edukacji Narodowej
          Pani Anna Kosmowska – Nagroda Lubelskiego Kuratora Oświaty

    Nagrodzonym życzymy dalszych sukcesów w pracy z młodzieżą oraz w życiu osobistym!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie