Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Uczennica I LO na Gali IT Szkoły NASK w Warszawie

Opublikowano: czwartek, 11, październik 2018 08:54


     W ostatni piątek 5 października 2018 r. uczennica klasy IIIA, Agata Kneć wraz z nauczycielem informatyki p. Marcinem Wilkołazkim wzięli udział w Gali IT Szkoły NASK, podsumowującej kolejny rok realizacji informatycznego projektu skierowanego do szkół ponadgimnazjalnych, pn. IT Szkoła. Wydarzenie to miało miejsce w Warszawie, w budynku prowadzonym przez Facebooka, o nazwie „Przestrzeń from Facebook”. Główną częścią uroczystości było wręczenie nagród laureatom rankingu szkół oraz konkursu „Grand IT Test”. Agata Kneć, jako jedna z najlepszej dziesiątki uczestników ogólnopolskiego maratonu wiedzy informatycznej „Grand IT Test”, otrzymała nagrodę z rąk Dyrektora Pionu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej.

Ponadto nasze Liceum po raz kolejny otrzymało wyróżnienie w rankingu szkół, w związku z realizacją w szkole programu, którego lokalnym koordynatorem jest
p. Marcin Wilkołazki.
     Interesującą częścią spotkania były także wystąpienia zaproszonych gości, a w szczególności warsztaty dotyczące sztucznej inteligencji, prowadzone przez młodego wynalazcę, Petrosa Psyllosa.

                                                                           Marcin Wilkołazki

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie