Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Otrzęsiny w Internacie!

Opublikowano: czwartek, 04, październik 2018 07:57


     Zgodnie z coroczną tradycją Internatu, w poniedziałek 24 września 2018 r. odbyły się otrzęsiny nowych mieszkańców. To tradycyjna impreza, która ma na celu w sposób żartobliwy nadać  „ostateczne prawa” naszym pierwszoklasistom, poznać ich talenty, ale też  zintegrować grupę.
    Podczas wspólnej zabawy zgromadzili się wszyscy uczniowie mieszkający w Internacie. Nie zabrakło dużej dawki śmiechu i  pomysłowych atrakcji. Emocje sięgały zenitu, kiedy pierwszoklasiści mierzyli się z różnymi konkurencjami: tanecznymi, wokalnymi, aktorskimi, kulinarnymi czy też sportowymi. We wspólnej zabawie wzięli również udział wolontariusze z Brazylii i Algierii, którzy gościli wówczas w naszym Internacie.


     Uroczystość zakończyła się pasowaniem i wręczeniem przez panią kierownik pamiątkowych dyplomów.  Nowi mieszkańcy obiecali  przestrzegać zasad ujętych w regulaminie obowiązującym w Internacie. Został on  przedstawiony w żartobliwej interpretacji przez starszych wychowanków.
     Z pewnością te miłe chwile i pozytywne emocje towarzyszące zabawie na długo pozostaną w  pamięci pierwszoklasistów. Naszym nowym koleżankom i kolegom życzymy miłego pobytu, wielu pięknych wrażeń i  dobrych ocen!

                                                                          Młodzieżowa Rada Internatu

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie