Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Wolontariusze z programu Euroweek… w naszej szkole!

Opublikowano: czwartek, 28, czerwiec 2018 19:53


     W przedostatnim tygodniu roku szkolnego,  14 i 15 czerwca 2018 r., gościliśmy w naszej szkole wolontariuszy z programu "Euroweek - szkoła liderów". Byli to: Camilo z Kolumbii i Gautama z Indii.  Niektórzy  uczniowie  poznali ich  już w maju na Euroweeku. W ciągu tych dwóch dni nasi goście przybliżyli nam kulturę i obyczaje swoich krajów. Mieliśmy okazję poznać je lepiej poprzez prezentacje i grupowe dyskusje. Uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 i nr 5 w Krasnymstawie również mieli okazję się z nimi zapoznać, dzięki zajęciom integracyjnym połączonym z nauką tańców, m.in. salsy.

Dodatkowo w czasie wolnym zabieraliśmy  naszych gości na spacery, do kina, wybraliśmy się też z nimi na wycieczkę do Zamościa.
     To wyjątkowe spotkanie zawsze będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy i mamy nadzieję, że naszym nowym kolegom z innych stron świata również podobał się pobyt w naszej szkole.
                                                                                          
                                                                                                Agata Troć , kl. II C


   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie