Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Laureatki Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej!

Opublikowano: sobota, 23, czerwiec 2018 19:25


   

     13 czerwca 2018 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie odbyło się wręczenie nagród V edycji Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej, organizowanego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów: chełmskiego, włodawskiego, hrubieszowskiego oraz krasnostawskiego. Celem konkursu jest popularyzacja idei integracji i wiedzy o Unii Europejskiej wśród uczniów,  rozwijanie zainteresowań dotyczących szeroko rozumianej problematyki europejskiej oraz kształtowanie umiejętności korzystania z różnorodnych źródeł, dotyczących problematyki europejskiej. Nasze liceum reprezentowali:   Agnieszka Górna i Katarzyna Dudek – uczennice z klasy II b oraz Igor Pajura, uczeń z klasy I a.
     Z radością informujemy, że Agnieszka Górna zajęła I miejsce, a Katarzyna Dudek uplasowała się na II miejscu! Opiekunem uczniów była pani Anna Patejuk.

Gratulujemy!

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie