Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„ Jak nie czytam, jak czytam!”

Opublikowano: poniedziałek, 18, czerwiec 2018 12:40


     Uczniowie i pracownicy naszej szkoły wzięli udział w III edycji akcji czytelniczej pod nazwą: Jak nie czytam, jak czytam, organizowanej przez miesięcznik „Biblioteka w Szkole”.  8 czerwca 2018 r. wszyscy zebrali się na boisku szkolnym o godz. 10.00, aby wspólnie z innymi miłośnikami książek i czytania wziąć udział w ogólnopolskiej akcji.
 
Jak mówią organizatorzy:
[…]Po prostu chcemy dać każdemu uczniowi okazję, by miło sobie poczytał w gronie koleżanek i kolegów. Każdy to, na co ma ochotę, dla rozrywki, bez dorabiania wielkiej filozofii. Akcja skierowana jest szczególnie do uczniów, którzy nie odkryli jeszcze radości z czytania. Niech książki przestaną się wreszcie kojarzyć z obowiązkowymi lekturami i karaniem za ich nieprzeczytanie. Niech młodzież zobaczy, że czyta najlepszy uczeń w klasie i ten najbardziej niegrzeczny; wychowawca klasy, dyrektor i obsługa szkoły. Niech czytanie kojarzy się pozytywnie – jako relaks, czas wolny, rozrywka.[…]

                                                            Tamara Koterwas, bibliotekarz

 


  

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie