Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Nasi biegacze nie zawodzą

Opublikowano: środa, 16, maj 2018 10:14


 

   Już po raz XXIX Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje w Krasnymstawie biegi 3-majowe, od początku akcji startują w nich uczennice i uczniowie naszej szkoły. W tym roku zawody odbyły się 8 maja na trawiastych boiskach treningowych.                     
Nasza reprezentacja spisała się znakomicie, wygrywając zarówno w klasyfikacji generalnej, jak i indywidualnie wśród dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Kinga Konofał (Ib),  II miejsce – Julia Wrona (IIb), III miejsce – Natalia Kulczyńska (Ib), oraz VI miejsce – Szumska Martyna (Ia). Wśród chłopców I miejsce zajął Igor Pawlak (IIc), III miejsce – Marcin Kleban (IIc), IV miejsce – Daniel Gowin (IIc), V miejsce – Ernest Kopeć (IIb). Zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, szkolna drużyna zdobyła puchar! Gratulacje!

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie