Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Ostatnie spotkanie z „Misją MED”

Opublikowano: poniedziałek, 07, maj 2018 08:11


    

     Uczniowie klasy I i II o profili biologiczno-chemicznym, jak co miesiąc, uczestniczyli w zajęciach realizowanych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, w ramach projektu „Misja MED”.
     Grupa z naszej szkoły brała udział w dwóch modułach. Pierwszy zatytułowany  „Chodzą geny po laboratorium…” dotyczył reakcji polimerazy u gronkowca złocistego. Podczas kolejnego modułu „Narząd ruchu pod lupą” wcieliliśmy się w studentów chirurgii i ćwiczyliśmy nasze manualne zdolności szycia chirurgicznego na owocach i świńskiej nóżce. Ku naszemu zdziwieniu mieliśmy również możliwość wizyty w prosektorium. Każdy z uczniów mógł stwierdzić, czy medycyna to kierunek dla niego.


     Niestety, był to już nasz ostatni wyjazd. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy brać udział w zajęciach prowadzonych na tak wysokim poziomie. We wrześniu czeka nas olimpiada sprawdzająca nasze wiadomości zdobyte podczas warsztatów „Misja MED”.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie