Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Kolejny humanistyczny sukces Jagiellończyka!

Opublikowano: poniedziałek, 23, kwiecień 2018 22:17


    
     21 kwietnia 2018 r. w Białymstoku odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.
Z województwa lubelskiego zakwalifikowało się do eliminacji centralnych tylko 4. zawodników,  w tym uczeń naszej szkoły: Kamil Dzida z klasy III b pod opieką p. Anny Patejuk.
    Zmagania olimpijskie polegały m.in.na rozwiązaniu testu
w formie arkusza egzaminacyjnego oraz napisaniu wypracowania ze zmiennego programu tematycznego. Celem olimpiady jest rozbudzanie zainteresowań problematyką społeczną, polityczną oraz promowanie uczniów szczególnie uzdolnionych. W tym roku zadania okazały się dosyć trudne, ale Kamil nie zawiódł i poradził sobie z nimi bardzo dobrze, uzyskując tytuł finalisty etapu centralnego!

     Nagrodą  w tej olimpiadzie są indeksy na wyższe uczelnie m.in. na Akademię Pomorską w Słupsku,Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy,  Uniwersytet w Białymstoku,Uniwersytet Śląski w Katowicach,Uniwersytet Szczeciński, Politechnikę Białostocką, Politechnikę Gdańską,Politechnikę Świętokrzyską, Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu,Uniwersytet Warszawski,Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie.

Przed Kamilem egzamin maturalny i wybór kierunku studiów. Serdecznie gratulujemy mu sukcesu i życzymy powodzenia na maturze!

 

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie