Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Indeks dla utalentowanej Ilony!!!

Opublikowano: czwartek, 19, kwiecień 2018 08:30                            
                                                                 Artysta jest niczym bez talentu,
                                                                 A talent jest niczym bez pracy.
                                                                                              Emil Zola

     10 kwietnia 2018 r. Ilona Roman, uczennica klasy IIIA zdobyła indeks w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Krajobraz wokół mnie, zorganizowanym przez Instytut Architektury Krajobrazu na Wydziale Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Pejzaż Ilony pt. Jesień bardzo podobał  się Jury – uczennica została laureatką II miejsca.
       Celem konkursu jest popularyzacja wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy na temat różnorodności krajobrazów Polski. Zachęcenie młodych ludzi do poszukiwania w swoim najbliższym otoczeniu cennych krajobrazów, osobliwości ze świata roślin i zwierząt, wzbudzenie w uczniach artystycznego spojrzenia na otaczającą naturę oraz człowieka, aby stała się dla nich inspiracją oraz impulsem do samodzielnego rozwoju.

Dodatkowo formuła konkursu jest metodą promocji kierunku studiów Architektura Krajobrazu, którego absolwenci w przyszłości będą chronić, pielęgnować oraz kształtować otaczającą nas przestrzeń.
    Należy dodać, że Ilona to utalentowana artystycznie uczennica, która stale rozwija swoje pasje i uzdolnienia. Inspiruje do poszukiwań, realizuje często niemożliwe pomysły, łączy różne dziedziny sztuki… Oby tak dalej. Za sukcesy Ilony nie tylko w dziedzinie artystycznej trzymamy kciuki!!!

Gratulujemy i życzymy powodzenia na maturze!

Do konkursu maturzystka przygotowywała się pod kierunkiem  p. Anny  Kosmowskiej.


   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie