Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Powiatowy Konkurs „Wielkie Odkrycia Geograficzne”

Opublikowano: czwartek, 29, marzec 2018 21:45


      

     27 marca 2018 r. w I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie odbył się konkurs, podczas którego młodzież gimnazjalna mogła zaprezentować historyczną lub współczesną postać odkrywcy-podróżnika. Współzawodnictwo polegało na wykonaniu pracy plastycznej i ustnej prezentacji historii wybranej wyprawy geograficznej. Prezentacje plastyczno-słowne oceniała komisja konkursowa w składzie: p. Anna Chmielewska, p. Monika Kwiecień oraz p. Magdalena Sadowska.


     W konkursowych zmaganiach wzięła udział młodzież z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4  im. Jana Pawła II w Krasnymstawie, Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie,  Szkoły Podstawowej im. Synów Pułku w Siennicy Różanej oraz Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II - Papieża w Orłowie Drewnianym.
     Bardzo duże zaangażowanie gimnazjalistów miało swoje odbicie we wspaniałych pracach plastycznych i niezwykle  ciekawie opowiedzianych historiach. Poziom był naprawdę wyrównany, a Jury miało bardzo trudny wybór, co dało minimalną różnicę w punktacji pomiędzy uczestnikami.

I miejsce zajęła Natalia Naklicka - uczennica p. Małgorzaty Kowalczyk ze Szkoły Podstawowej w Orłowie Drewnianym.
II miejsce przypadło Gabrieli Zosiuk - uczennicy przygotowanej przez
p. Renatę Malczewską ze Szkoły Podstawowej w Siennicy Różanej.

III miejsce zajęła Julia Matyjaszek - uczennica  p. Joanny Kurek ze Szkoły Podstawowej Nr 4.

     Tuż za podium, z najwyższą punktacją znalazł się Damian Rzemiński, uczeń przygotowany przez p. Teresę Miszczak ze Szkoły Podstawowej Nr 5. Damian bardzo kreatywnie podszedł do zadania i uzupełnił swój występ, serwując naleśniki
z imbirem.
     Wszystkie prace zasłużyły na brawa i słowa uznania. Zostaną one wyeksponowane w Dniu Otwartych Drzwi I LO w pracowni geograficznej.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!


   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie