Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Uczmy się dawać ludziom miłość!

Opublikowano: czwartek, 22, marzec 2018 19:41


     W czwartek, 15 marca 2018 r. do naszej szkoły został zaproszony popularny raper Piotr Kowalczyk-TAU. Wcześniej znany był publiczności jako Medium. TAU to  polski wokalista, beatboxer i producent muzyczny. Już od samego początku spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie. Chętne osoby wzięły udział w konkurencji, która polegała na …celnym rzucie piłki do kosza! Nagrodą była płyta artysty "Remedium". Okazało się, że zwyciężczyni jest tylko jedna – Agata Mazurek z kl. II C!
    Cel spotkania był jednak inny. Raper chciał podzielić się z nami swoją życiową radością i pozytywną energią, a jednocześnie ostrzec przed zagrożeniami związanymi
z rozwijającymi się technologią i mediami.

Przybliżył publiczności  również historię swojego życia. Nie ukrywał, że miał bardzo trudne i nieszczęśliwe dzieciństwo, pełne przemocy ze strony ojca alkoholika. Osiągnięcie sławy i wybicie się na szczyt rapu spowodowało upadek z powodu uzależnienia od narkotyków. Muzyk  poszukiwał właściwej drogi życiowej. Przyznał nam, że  odnalazł wartości, na których warto oprzeć swoje życie - Bóg wypełnił duchową pustkę i nadał życiu głęboki sens. TAU wie, że  teraz  jego głównym zadaniem jest iść z muzyką przez życie i głosić prawdę o Bogu. Artysta dał  piękne świadectwo swojej wiary, zmotywował nas do działania i udowodnił, że warto odkrywać w swoim wnętrzu prawdziwe "ja".
     Na koniec TAU zaprezentował  kilka swoich najlepszych utworów. Młodzież świetnie się bawiła!  To spotkanie dało licealistom bardzo dużo do myślenia i wywołało wiele refleksji, które motywują do życiowych zmian.

                                                                              Katarzyna Szadura, kl. II c

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie