Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„Mikołaje są wśród nas!”

Opublikowano: czwartek, 11, grudzień 2014 11:18Dnia 6 grudnia 2014 roku wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu, działającego w naszym Liceum pod kierownictwem pani Magdaleny Sadowskiej, udali się do krasnostawskiego szpitala, aby wspomóc Świętego Mikołaja we wręczaniu prezentów dla pacjentów przebywających na Oddziale Dziecięcym.

Święty Mikołaj, mimo wielu obowiązków, znalazł czas, aby porozmawiać z maluchami i wysłuchać wdzięcznie deklamowanych wierszyków! Wręczone podarunki wywołały szczere uśmiechy na twarzach małych pacjentów. Dzięki naszej inicjatywie dzieci choć na chwilę mogły zapomnieć o szpitalnej rzeczywistości.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję, przynosząc góry słodyczy dla chorych maluchów. Bez Waszego udziału mikołajkowe upominki na pewno nie byłyby tak okazałe!
Wolontariusze z Jagiełły

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie