Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Półmetek 2018

Opublikowano: czwartek, 25, styczeń 2018 10:53


    

     13 stycznia 2018 r. w domu weselnym „Wiktoria” odbył się uroczysty „Półmetek” drugoklasistów   I LO im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie. O godzinie 18.00 odświętnie ubrani uczniowie zgromadzili się wraz z zaproszonymi osobami towarzyszącymi w wymienionym lokalu. Imprezę rozpoczęła krótka część oficjalna, którą poprowadzili: Agata Mazurek (II c) i Szymon Marciniec (II a).
       W uroczysty sposób prowadzący podziękowali Pani Dyrektor, Edycie Fideckiej
i wychowawczyniom klas drugich: pani Marii Pliszczyńskiej, pani Annie Rycyk oraz pani Annie Kowalskiej za trud nauczania i wychowania, wręczając im skromne upominki. Nie zabrakło także wyrazów wdzięczności skierowanych w stronę naszych kochanych rodziców. Głos zabrała również Pani Dyrektor, która w swoim przemówieniu życzyła nam wielu sukcesów edukacyjnych oraz  udanego wieczoru.

 
     Po części oficjalnej, DJ FreshMaker zaprosił nas do wspólnej zabawy. Kolejne godziny młodzież spędziła na parkiecie, tańcząc w rytm znanych utworów muzycznych. Przez chwilę wszyscy zapomnieli o szkolnych obowiązkach, codziennych  trudach i drobnych niepowodzeniach. Impreza skończyła się
o godzinie trzeciej w nocy, jednak pomimo późnej pory, każdy uczeń opuścił lokal
w doskonałym humorze z niezapomnianymi wspomnieniami!
                                                                           Agata Mazurek ( kl.II C)

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie