Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie Stacją Kultury!

Opublikowano: wtorek, 28, listopad 2017 12:02


      Z dumą i wielką satysfakcją informujemy, że nasza szkoła uzyskała zaszczytny tytuł Stacji Kultury! Zostaliśmy zauważeni jako placówka, która w szczególny sposób angażuje się  w życie kulturalne miasta oraz działa na rzecz edukacji kulturalnej wśród młodzieży.
Nasi uczniowie pod opieką nauczycieli włączają się w organizację wielu wydarzeń kulturalnych, przygotowują akademie szkolne prezentowane podczas uroczystości miejsko – powiatowych i regionalnych, konkursy i festiwale, spotkania z  twórcami literatury i filmu oraz działają aktywnie w szkolnych kołach zainteresowań np. teatr szkolny.
     Pragniemy dodać, że Stacje Kultury to jeden z najbardziej wyróżniających się plebiscytów dla szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego, który organizuje Fundacja TEAM Teatrikon.

Celem konkursu jest wyróżnienie szkół, które są miejscem przyjaznym dla inicjatyw kulturalnych, wspierają rozwój artystyczny swoich uczniów, tworzą klimat inspirujący dla działań twórczych oraz aktywnie włączają się w życie kulturalne swojego regionu.

Dyrekcji szkoły, wszystkim uczniom i nauczycielom I LO,  którzy przyczynili się do uzyskania prestiżowego wyróżnienia, serdecznie dziękujemy!!!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie