Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Kolejna odsłona prawnicza!

Opublikowano: piątek, 24, listopad 2017 09:24


     W ramach „Tygodnia Konstytucjonalizmu” 15 listopada 2017 r. uczniowie klas realizujących wiedzę
o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym,  uczestniczyli w warsztatach, które poprowadziła pani Agnieszka Michalak, pracująca jako adwokat. Pani Michalak jest absolwentką naszego liceum i było nam niezmiernie miło gościć ją w naszych progach. Uczniowie w czasie zajęć pracowali z kazusami, poznawali specyfikę  zawodów prawniczych, a także badali zakres kompetencji i możliwości zawodowe prawników. W tym roku szkolnym młodzież naszego liceum po raz kolejny ma okazję rozwijać swoją wiedzę z zakresu prawa
i konstytucjonalizmu.

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie