Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Stacje KulturySzanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie zostało nominowane, jako jedna z 12 szkół naszego województwa, do trzeciego etapu plebiscytu "Stacje Kultury 2017". 

Prosimy o codzienne głosowanie na naszą szkołę.

Głosowanie będzie aktywne przez tydzień od 30.10.2017 do 06.11.2017 (do 23:59) na stronie http://www.teatrikon.pl/animacja/stacjekultury/glosowanie - zapraszamy do głosowania.

Stacje Kultury to jeden z najbardziej wyróżniających się plebiscytów dla szkół ponadgimnazjalnych w Lublinie, które organizuje Fundacja TEAM Teatrikon.

Stacje Kultury to specjalne wyróżnienia dla szkół ponadgimnazjalnych, które w sposób szczególny zaangażowały się w życie kulturalne województwa i działania na rzecz edukacji kulturalnej młodzieży.

Etap 3: Głosowanie internetowe.

Termin: 30.10 - 06.11.2017

Internauci przez tydzień będą mogli oddawać swoje głosy na 12 nominowanych szkół.

Etap 4: Głosowanie jury.

Termin: 07.11 - 12.11.2017

Jury powołane przez Organizatora, w którego skład wejdą m.in. przedstawiciele Kuratorium Oświaty, Departamentu Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Marszałkowskiego, Partnerów Plebiscytu czy organizacji pozarządowych współpracujących z młodzieżą, oceni wszystkie nominowane szkoły. Cztery szkoły, które otrzymają w sumie najwięcej punktów w głosowa­niu internetowym i głosowaniu jury otrzymają tytuł Stacji Kultury.

Etap 5: Gala podsumowująca i ogłoszenie “Stacji Kultury 2017”

Termin: 13.11.2017

Podczas gali, która odbędzie się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody dla laureatów plebiscytu.

Nasze liceum poprzez swoją działalność pozadydaktyczą  jest miejscem przyjaznym dla inicjatyw kulturalnych, wspierającym rozwój artystyczny naszych uczniów, tworzącym klimat inspirujący dla działań twórczych oraz aktywnie włączającym się w życie kulturalne regionu. Jeszcze raz prosimy o docenienie 100 – letniej tradycji poprzez głosowanie na naszą szkołę. 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie