Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Niespodzianka w Jagielle

Opublikowano: piątek, 27, październik 2017 13:05


     6 października 2017 r. do naszej szkoły dotarły smaczne prezenty od Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej. Uczniowie oraz nauczyciele otrzymali przepyszne produkty mleczarskie. Wśród nich znalazły się najnowsze jogurty produkowane przez OSM Krasnystaw, które odznaczają się nieoczywistym smakiem i dużą ilością witamin! Wśród wielu „interesujących" smaków można było trafić na jogurt o smaku wanilii, od lat cieszący się dużym zainteresowaniem nie tylko w Krasnymstawie, ale i w całej Polsce!


    Była to doskonała przekąska oraz słodki podarunek wręczany naszym pierwszoklasistom podczas  tegorocznych Otrzęsin. Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni nietypowym prezentem i na pewno jeszcze nie raz skorzystają
z jogurtowych pyszności.
    W imieniu całej społeczności szkolnej bardzo dziękujemy Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej za tak miły gest. Życzymy dalszych sukcesów  w rozwoju firmy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie