Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Prawnicy z „Jagiełły”!

Opublikowano: poniedziałek, 23, październik 2017 12:55


     Od października 2017 r. do kwietnia 2018 r. w naszej szkole będą odbywały się warsztaty prawnicze. Zajęcia poprowadzi pan Paweł Staszak- radca prawny Izby Krakowskiej. Spotkania będą odbywały się co dwa tygodnie, we wtorki o godzinie 14.00. Pan Staszak jest absolwentem naszego liceum, był wielokrotnym laureatem i  finalistą olimpiad i konkursów przedmiotowych. Ukończył  Wydział Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, obecnie prowadzi własną kancelarię.


     Zajęcia są skierowane do uczniów zainteresowanych problematyka prawniczą i wiążących swoją przyszłą karierę zawodową właśnie z tym kierunkiem. Oprócz wiedzy teoretycznej uczniowie będą mieli okazję uczestniczyć w symulacjach rozpraw sądowych, a także przygotowywać dokumenty sądowe. Najaktywniejsi uczestnicy wyjadą na warsztaty na Uniwersytet  Jagielloński.
       Uczniowie już dwukrotnie spotkali się na zajęciach, ale nie oznacza to, że nie można dołączyć do nich na następnym spotkaniu! Zapraszamy wszystkich chętnych zarówno z naszego liceum, jak i  ze szkół gimnazjalnych naszego powiatu!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie