Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Konkurs plastyczny „Niemcy – moje skojarzenia” - rozstrzygnięty!

Opublikowano: czwartek, 04, grudzień 2014 09:42W listopadzie został ogłoszony konkurs na pracę plastyczną - kolaż na temat „Deutschland – meine Assoziationen” (Niemcy – moje skojarzenia). Celem konkursu było zwrócenie uwagi na przemiany, które zaszły w Niemczech po zburzeniu Muru Berlińskiego, przełamywanie stereotypów oraz kształtowanie postawy tolerancji wobec innych kultur.


Na konkurs zgłoszono 8 kolaży.
Prace zostały wykonane przez: Sarę Gontaro z kl. IIIb, Bartłomieja Majczaka z kl. IIIb, Dominikę Mazurek z kl. IIIb, Elizę Banak z kl. IIIb, Agatę Siwiec z kl. IIc, Karolinę Rogowską z kl. IId, Paulinę Gwóźdź i Aleksandrę Dołgań z kl. IId oraz Natalię Lisiecką z kl. Ic.
Jury w składzie: Dyrektor Szkoły Pani Edyta Fidecka, Wicedyrektor Pani Anna Król, nauczyciel historii i wiedzy o kulturze Pani Agnieszka Chwaszcz najwyżej oceniło prace:
Agaty Siwiec kl. IIc
Elizy Banak kl. IIIb
Natalii Lisieckiej kl. Ic
Gratulujemy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie