Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Internacka brać wita !!!

Opublikowano: środa, 04, październik 2017 13:08


     

     Zgodnie z coroczną tradycją , w naszym Internacie 28 września 2017 roku odbyły się Otrzęsiny ,, kociaków’’ – nowych mieszkańców. Uroczystość została przygotowana przez starszych kolegów, pod kierunkiem wychowawczyni, Pani Krystyny Tomaszewskiej. Swoją obecnością zaszczyciła nas Dyrektor szkoły Pani Edyta Fidecka, która rozpoczynając zabawę skierowała miłe słowa do pierwszoklasistów. Kciuki za swoich uczniów trzymała też wychowawczyni klasy I b, Pani Magdalena Sadowska.

 


      Pierwszoklasiści zanim stali się pełnoprawnymi mieszkańcami Internatu, musieli wykazać się sprawnością fizyczną, artystyczną oraz intelektualną. Dla każdego przygotowany był specjalny test, który miał sprawdzić ich poziom przystosowania do życia w społeczności internackiej. Oczywiście, wszyscy zdali! Starania "kociąt" często wywoływały salwy śmiechu, ale również zasłużone oklaski po zakończeniu każdej konkurencji.  Impreza zakończyła się uroczystym ślubowaniem i zdjęciem grupowym. Każdy świetnie się bawił, z twarzy uczestników nie schodził uśmiech, a wszystko to można zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych w galerii.     
     Nie zapomnieliśmy też o nadchodzącym Dniu Chłopak . Kierownik Internatu, Pani Iwona Malessa wręczyła w imieniu dziewcząt każdemu chłopakowi słodką niespodziankę.
    Zwieńczeniem miłego wieczoru było wspólne ognisko. Spotkanie  zakończyło się  dyskoteką.
                                                                   Dziękujemy za wspaniałą zabawę!                                                                            
                                                                       Młodzieżowa Rada Internatu


 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie