Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

CHIŃSKA PRZYGODA UCZNIÓW JAGIEŁŁY

Opublikowano: środa, 20, wrzesień 2017 09:02


 

      W połowie lipca 2017 r. do internatu przy I LO zawitała grupa studentów z Chin, którzy uczą się na polskich uniwersytetach. Przez dwa tygodnie nasi goście poznawali tajniki pracy w krasnostawskiej mleczarni, zaznajamiali się z polską kulturą i obejrzeli ważne zabytki naszego regionu.
     Uczniowie Jagiełły chętnie zatroszczyli sie o zagranicznych studentów,  organizując im turystyczny spacer po Krasnymstawie i towarzysząc w wycieczce do Zamościa. Nawiązały się między nami bardzo serdeczne relacje. Mieliśmy okazję porozmawiać, poznać różnice i podobieństwa występujące między naszymi krajami.

 Mamy nadzieję, że nasi goście również miło zapamiętali te wakacyjne chwile spędzone na krasnostawskiej ziemi.
    Warto wspomnieć, że takie międzynarodowe spotkania wpisują się w tradycje naszego liceum, jako że od kilku lat dwa razy w roku przyjeżdżają do nas również wolontariusze z międzynarodowej organizacji AIESEC, którzy odwiedzą nas już wkrótce!

                                                                       Katarzyna Dudek, kl. II B

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie