Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Udany debiut biegowy

Opublikowano: środa, 26, listopad 2014 21:47


23 listopada 2014r. Natalia Wójcik , uczennica klasy II a wraz z opiekunem, nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem Rycykiem uczestniczyła w zawodach Druga Dycha do Maratonu w Lublinie. Natalia przebiegła 10 km w czasie 59 min 30 sek.


Tak bieg wspomina Natalia:
Niedzielną II Dychę ukończyła rekordowa liczba 1030 zawodników. Pogoda do biegania była dobra - chłodno, ale bez wiatru i deszczu. W dobry nastrój wprawiła nas grupowa rozgrzewka i zabawny prowadzący. Start miał miejsce o godzinie 11 przed stadionem miejskim Arena Lublin. Trasa prowadziła głównymi ulicami Lublina: Krochmalną, Jana Pawła II, Filaretów, Zana, Nadbystrzycką, z metą na płycie stadionu. Bieg ukończyłam
w dobrej formie, poprawiając swój czas treningowy o 2 min, dzięki trafnym wskazówkom pana Grzegorza Rycyka. Uczestnictwo w tego rodzaju zawodach pozwoliło mi sprawdzić swoją kondycję i wytrzymałość oraz dało szansę poznania innych doświadczonych zawodników. Poza tym, miałam okazję biegać po głównej ulicy Lublina, na czerwonym świetle bez żadnych konsekwencji karnych . II Dycha do Maratonu to drugi z czterech biegów organizowanych w ramach przygotowań do Maratonu Lubelskiego. Zamierzam wziąć udział w III i IV serii Dych do Maratonu, a kto wie - może nawet i w samym maratonie.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie