Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Weronika Mróz – laureatką konkursu Zobaczyć matematykę!!!

Opublikowano: wtorek, 27, czerwiec 2017 17:36


    

     21 czerwca 2017 r. uczennica I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, Weronika Mróz (kl.II C) wraz z opiekunem - panią Katarzyną Nowacką wzięła udział w uroczystej gali rozdania nagród w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Gala była poświęcona Ogólnopolskiemu Konkursowi Informatyczno-Matematycznemu Zobaczyć matematykę oraz Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH. Niezwykłe wydarzenie obfitowało w wiele ciekawych pokazów, wykładów oraz przemówień.

Główną i najważniejszą częścią uroczystości było wręczenie nagród oraz indeksów laureatom konkursów. W wydarzeniu uczestniczyło wielu zdolnych, młodych ludzi z całej Polski.
Z dumą informujemy, że Weronika znalazła się w gronie ośmiu laureatów konkursu pod nazwą Zobaczyć matematykę. Jej praca została doceniona przez wielu profesorów oraz wykładowców Akademii  Górniczo-Hutniczej w Krakowie!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie