Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

I MIEJSCE DLA NASZYCH SPORTOWCÓW

Opublikowano: piątek, 23, czerwiec 2017 11:19


      W poniedziałek 19 czerwca 2017 r. w Starostwie Powiatowym podsumowano rywalizację sportową szkół powiatu krasnostawskiego za rok szkolny 2016/2017.
Miło nam poinformować, że w kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasza szkoła zajęła I miejsce! W bieżącym roku szkolnym w 19. finałach zawodów powiatowych czternastokrotnie nasi uczniowie stawali na najwyższym stopniu podium: dziewczęta osiem razy i chłopcy sześć razy. Opiekę nad sportowcami z Jagiełły sprawują nauczyciele wychowania fizycznego: Marta Grzywna
i Mirosław Patejuk.

 


Ponadto nasza szkoła reprezentowała miasto i powiat krasnostawski w finałach wojewódzkich. Czterdzieścioro licealistów (39 dziewcząt i 1 chłopak) wystartowali
w pływaniu drużynowym dziewcząt, w pływaniu indywidualnym dziewcząt i chłopców, w lidze lekkoatletycznej dziewcząt, w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt oraz  w koszykówce dziewcząt.
Gratulujemy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie