Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Kolejny ogólnopolski sukces naszych humanistów!

Opublikowano: czwartek, 22, czerwiec 2017 13:13


    Z przyjemnością informujemy, że zespół uczennic z I LO znakomicie zaprezentował się podczas XII Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego, organizowanego przez II LO w Krasnymstawie. Wśród laureatów zmagań znalazły się:
      Karolina Koterwas z klasy IIC, uzdolniona plastycznie uczennica pani Doroty Matysiak, - II miejsce w kategorii interpretacja plastyczna poezji C. K. Norwida.
      Izabela Stasiuk z klasy IIA, utalentowana humanistka, uczennica pani Anny Kosmowskiej, - II miejsce w kategorii znajomość biografii i twórczości C. K. Norwida.
     Ewelina Chmielewska i Wiktoria Zwarzyńska vel Franczak z klasy IB, uczennice pani Anny Kosmowskiej zostały finalistkami konkursu w kategorii znajomość biografii i twórczości C. K. Norwida.

 

  Cieszy fakt, że trudna, symboliczna sztuka spóźnionego romantyka znalazła zrozumienie wśród naszych uczennic i ich opiekunek. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Życzymy również dalszych sukcesów w konkursach zarówno literackich, jak i plastycznych.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie