Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Paintball, czyli dobra zabawa!

Opublikowano: niedziela, 18, czerwiec 2017 15:07


     8 czerwca 2017 r. uczniowie klasy I C wraz z opiekunkami: Panią Dyrektor, Edytą Fidecką, Panią Anną Kowalską oraz Panią Tamarą Koterwas wybrali się na Paintball (zorganizowany przez firmę Dywizjon LKS) do wsi Niemienice.
    Paintball jest grą zespołową, polegającą na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów (urządzeń zbliżonych kształtem do broni) oraz kolorowych kulek wypełnionych farbą, które służą jako amunicja.
    Po dotarciu na miejsce, pracownicy Dywizjonu zapoznali wszystkich z ogólnymi zasadami panującymi na polu walki oraz poinstruowali, w jaki sposób korzystać z wyposażenia.
    Utworzono 4 siedmioosobowe grupy, między którymi odbyły się dwa mecze.

Każdy z nich podzielony był na dwie rundy, tak, aby gracze mogli w przerwie odpocząć i uzupełnić amunicję. Głównym celem rozgrywek była „eliminacja” wszystkich przeciwników, jednak dla każdego, na pierwszym miejscu liczyła się dobra zabawa i możliwość sprawdzenia swojego sprytu i refleksu.
    Po zakończeniu gry, zmęczeni, lecz usatysfakcjonowani uczniowie zjedli upieczone wcześniej na ognisku kiełbaski, które pomogły im odzyskać siły!    Wszyscy powrócili do domów pełni nowych wrażeń i doświadczeń.  Wyjazd był wspaniałą lekcją gry w zespole, a także okazją do lepszej integracji ze swoją klasą.
            
                                                                                            Agata Mazurek kl. IC

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie