Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Majowa wycieczka do Warszawy.

Opublikowano: czwartek, 08, czerwiec 2017 22:13


     15 maja 2017 roku uczniowie klas I i II, należący do Samorządu Szkolnego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu, wraz z opiekunkami: Panią Dyrektor Edytą Fidecką, Panią Katarzyną Nowacką, Panią Anną Kowalską oraz Panią Marią Pliszczyńską, wzięli udział w wycieczce zorganizowanej i sponsorowanej przez Pana Senatora Józefa Zająca. Celem wyjazdu było zwiedzanie Sejmu i Senatu RP wraz z przewodnikiem, który ciekawie opowiadał o miejscu pracy polskich posłów i senatorów. Mieliśmy okazję przechodzić przez znany nam z telewizji korytarz, na którym udzielane są wywiady, obserwować z górnych miejsc Salę Sejmową, a także Salę Obrad Senatu.

Było to bardzo ciekawe doświadczenie, a więc nikt nie nudził się ani przez chwilę, a dodatkowo mogliśmy się wiele dowiedzieć o ustroju RP. Smacznym uzupełnieniem tej części wycieczki był obiad w restauracji poselskiej.
     Po posiłku udaliśmy się na PGE Narodowy. Wraz z sympatyczną panią przewodnik, rozpoczęliśmy zwiedzanie trasy o nazwie: „Poczuj się jak VIP”, która prowadziła przez luksusowe pomieszczenia: prestiżową Lożę Platynową, wyjątkową Lożę Białą oraz Lożę Kryształową. Zobaczyliśmy także Lożę Prasową, gdzie odbywają się wywiady z trenerem i piłkarzami. Odwiedziliśmy również dwie szatnie, w których znajdowały się stroje polskich piłkarzy. Bez wątpienia było to niesamowite przeżycie, szczególnie dla fanów piłki nożnej!
    Po udanym wyjeździe wszyscy w wesołych nastrojach wróciliśmy do domu, mimo zmęczenia z pewnością nikt z nas nie żałował decyzji o wyjeździe!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie