Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Wizyta w NZOZ PROFMED

Opublikowano: środa, 26, listopad 2014 21:38


W ramach projektu Młodzieżowej Fundacji Przedsiębiorczości Otwarta Firma – Biznes przy tablicy klasa IIc (profil medyczny) wzięła udział w spotkaniu z lek. med. Idą Grabczak , dyrektor Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej PROFMED w Krasnymstawie.


Pani I. Grabczak z życzliwością przyjęła w przychodni młodych gości . W pogadance, z uwagą wysłuchanej przez przyszłych medyków, podzieliła się z młodzieżą doświadczeniami związanymi z zakładaniem i prowadzeniem medycznej firmy. Doktor Grabczak w swoim wystąpieniu zrealizowała dwa zagadnienia sugerowane przez inicjatorów przedsięwzięcia:
1.Wpływ otoczenia na realizację pomysłu na biznes – na przykładzie własnej firmy.
2.Co decyduje o sukcesie firmy?
Pani dyrektor w kompetentnym, profesjonalnym i ciekawym wystąpieniu przedstawiła m.in. początki działalności niepublicznej przychodni, stopniowy rozwój przedsiębiorstwa, plany na przyszłość. Doktor mówiła też o pewnych trudnościach w prowadzeniu firmy medycznej, które wynikają także z położenia naszego miasta w określonej części Polski. Pani Grabczak przedstawiła również wymogi stawiane przychodniom współpracującym z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dyrektor uświadomiła uczniom, że prowadzenie biznesu – związanego z medycyną – wymaga zatrudnienia fachowców także z dziedziny informatyki i księgowości. Pani Grabczak zaznaczyła, że tworząc zakład opieki zdrowotnej , trzeba opracować jak najszerszą ofertę dla pacjentów i rozpocząć współpracę z wieloma specjalistami z różnych dziedzin współczesnej medycyny. NZOZ PROFMED Klinika Grabczak (twórcy i właściciele lek.med. Ida Grabczak i lek. med. Rafał Grabczak) oferuje swe usługi w zakresie diagnostyki, laboratorium, bezpłatnych przesiewowych programów profilaktycznych oraz wizyty w 16 specjalistycznych poradniach.
Składamy podziękowania właścicielom NZOZ PROFMED - Państwu Idzie i Rafałowi Grabczakom - za zgodę na wizytę młodzieży w przychodni, poświęcenie czasu młodym gościom oraz klarowne i wyczerpujące informacje dotyczące prowadzenia niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej.
Spotkanie zorganizowała p. Dorota Matysiak – nauczycielka I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie