Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Szkolna akcja na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Opublikowano: środa, 10, maj 2017 21:38


     W marcu i  kwietniu 2017 r. w naszej szkole odbyła sie zbiórka karmy dla zwierząt na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zamościu i Krasnostawskiej Grupy „VIVA”.  Koordynację tego przedsięwzięcia, wraz z opiekunem - p. Magdaleną Sadowską, przejęli uczniowie z klas 2B i 3B oraz nasi wolontariusze. W zamian za podarowanie karmy uczniowie dostawali  karty - "niepytki", które zwalniały ich z konieczności odpowiedzi ustnej na dowolnej lekcji w przeciągu tygodnia zajęć szkolnych.
     Uczennice poprzez plakaty oraz rozdawane ulotki zachęcały także młodzież do adopcji piesków.


Coraz więcej zwierząt trafia do schronisk, w wyniku czego są one przepełnione. Psiaki czekają na swoich nowych właścicieli, bardzo cieszą się na widok osób, które przybywają do schronisk.
Akcję podsumował wyjazd maturzystek do schroniska w Zamościu i  Krasnymstawie  w celu przekazania pracownikom tych placówek zgromadzonej w naszej szkole karmy.
                                                                          Uczennice klasy 3b

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie