Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Głosujmy na "Tajemnice czworokątów"!!!

Opublikowano: wtorek, 09, maj 2017 18:58


      

     Na początku roku szkolnego miałam okazję wziąć udział w ogólnopolskim konkursie „Zobaczyć Matematykę", organizowanym przez Akademię Górniczo-Hutniczą im. Stanisława  Staszica w Krakowie. O konkursie usłyszałam od nauczycielki matematyki, Pani Katarzyny Nowackiej, która czuwała nad poziomem merytorycznym mojej pracy. Konkurs polegał na zaprojektowaniu strony internetowej, wyjaśniającej zagadnienia matematyczne. Wcześniej nie miałam styczności z projektowaniem stron, więc efekt mojej pracy pozytywnie mnie zaskoczył. Otrzymałam nagrodę wyróżnienia! Konkurencja była dość duża, tym bardziej, że pozostali uczestnicy reprezentowali klasy o profilu matematycznym Spośród 46. nadesłanych prac, wybrano 8 najlepszych, przyznając im tytuł laureata. Laureatom przyznawano nagrody II stopnia, III stopnia oraz nagrody wyróżnienia. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się dopiero w czerwcu, jednak to nie koniec konkursu. Od 20 kwietnia rozpoczęło się głosowanie internetowe na najlepszą pracę – tzw. nagroda publiczności. Od tej pory wszystko zależy od Was!

     Koleżanki i Koledzy, proszę o oddawanie głosów na moją pracę! Z racji tego, że nasza szkolna społeczność nie należy do bardzo dużych, proszę także o udostępnianie linku.
Zagłosować można na Facebooku przez polubienie zdjęcia odpowiedniej strony.


Link do głosowania poniżej:

https://www.facebook.com/zobaczycmatematyke/photos/a.814182662081370.1073741831.704575293042108/814182668748036/?type=3&theater

Z góry dziękuję!
Uczennica klasy 2c - Weronika Mróz

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie