Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Telekonferencja informatyczna

Opublikowano: czwartek, 04, maj 2017 19:56     We wtorek 25 kwietna 2017 r. grupa uczniów z klas o profilu matematyczno-informatycznym uczestniczyła w wykładach zdalnych, prowadzonych przez wykładowców z Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki. Ta interaktywna forma zajęć odbywała się w formule telekonferencji, co umożliwiało uczestnikom kontakt z prowadzącym w czasie rzeczywistym. Nasi młodzi programiści, dzięki zastosowaniu środowiska LYNC, wzięli udział w dwóch wykładach. Pierwszy dotyczył programowania w języku C++ z wykorzystaniem MS Visual Studio, zaś drugi prezentował zasady programowania obiektowego w języku C# oraz podstawy tworzenia aplikacji okienkowych.
     Udział w wykładach zorganizowany został przez nauczyciela informatyki p. Marcina Wilkołazkiego, w ramach realizowanego w naszym liceum programu IT-Szkoła.

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie