Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Muzyczne wrażenia w stolicy

Opublikowano: czwartek, 27, kwiecień 2017 19:18


    

     20 kwietnia 2017 r. uczniowie z  klas IB, IC, IIA, IIB, IIC, pod opieką nauczycielek - Anny Rycyk, Anny Kowalskiej, Katarzyny Nowackiej i Agnieszki Chwaszcz, udali się na całodniową wycieczkę do Warszawy.  Pierwszym punktem wyprawy był Taras Widokowy w Pałacu Kultury i Nauki, z którego można było zobaczyć przepiękną panoramę stolicy. Niestety, wietrzna pogoda nie pozwoliła na długie spędzenie czasu na 30 piętrze budynku.


     Następnie uczniowie udali się do galerii  handlowej  „Złote Tarasy”, by w czasie wolnym  zjeść obiad i zrobić małe zakupy.
      Główną atrakcją wyjazdu był jednak spektakl pt. "Metro" w Teatrze Buffo, który rozpoczął się o godzinie 16.00. Licealiści mogli podziwiać niezwykłe talenty aktorskie, wokalne i taneczne artystów. Musical zaskakiwał swoją nieoczywistą fabułą, ciekawymi choreografiami i wpadającymi w ucho piosenkami. Sztuka zakończyła się ogromnym aplauzem ze strony widowni.
     W drodze powrotnej nasi uczniowie z zachwytem wymieniali się swoimi spostrzeżeniami na temat spektaklu, który bardzo przypadł im do gustu.
     Wycieczka zakończyła się około godziny 22.00. Mimo zmęczenia, nikt z nas nie żałował decyzji o wyjeździe!

                                                                  Agata Mazurek, kl. I C

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie