Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Mamy już „studentkę” Prawa na KUL-u!

Opublikowano: piątek, 07, kwiecień 2017 09:39


   

     5 kwietnia2017 roku na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbył się Ogólnopolski   Konkurs - „Znaj swoje prawa".
     Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy uczniów na temat przysługujących im praw w Rzeczypospolitej Polskiej oraz zachęcenie do rozwijania umiejętności indywidualnego poszukiwania informacji w tym zakresie.
      Zwycięzca konkursu otrzymuje indeks na Prawo oraz tablet multimedialny. Ten zaszczyt przypadł w udziale naszej uczennicy Paulinie Ciechańskiej! Mimo, że Paulina jest dopiero w II klasie, już może się czuć studentką Prawa na KUL-u.

Oprócz Pauliny udział wzięli: Paweł Goncikowski, Wojciech Rogowski i Kamila Weremko, zajmując kolejno 5, 6 i 7 miejsce. Nasi uczniowie zebrali sporo pochwał od pracowników naukowych, którzy podkreślili, że test w tym roku był wyjątkowo trudny i obejmował pytania znajdujące się w testach na aplikację.  Można wobec tego przyjąć, że „nasi prawnicy” poradzili sobie z nim celująco - tak jakby już ukończyli Wydział Prawa.

Opiekunem uczniów była pani Anna Patejuk.

Gratulujemy przyszłym prawnikom!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie