Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Niestraszne im zawiłości administracyjne!

Opublikowano: czwartek, 06, kwiecień 2017 21:50


     4 kwietnia 2017 roku Instytut Administracji KUL zorganizował jubileuszowy V Ogólnopolski Test Wiedzy o Administracji Publicznej, który odbył się w gmachu Collegium Iuridicum.  Konkurs powstał z myślą  o uczniach szkół ponadgimnazjalnych. Cel konkursu stanowi poszerzanie wiedzy uczniów na temat struktur administracji publicznej w Polsce oraz zachęcanie ich do rozwijania umiejętności indywidualnego poszukiwania informacji w tym zakresie.


     Po zakończeniu testu uczniowie wraz z nauczycielami odbyli wizytę w Urzędzie Wojewódzkim oraz spotkali się z Wojewodą Lubelskim – Panem Przemysławem Czarnkiem.

     Po sprawdzeniu prac odbyło się ogłoszenie wyników testu oraz uroczyste wręczenie nagród laureatom. Gala, której gospodarzem był Dziekan Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji dr hab. Krzysztof Wiaka, prof. KUL, odbyła się z udziałem Wojewody Lubelskiego – Pana Przemysława Czarnka, Lubelskiego Kuratora Oświaty – Pani Teresy Misiuk, a także reprezentującego Prezydenta Miasta Lublin Sekretarza Miasta Lublin - Pana Andrzeja Wojewódzkiego.
Laureatem konkursu został Wojciech Rogowski z klasy III B. Wojtek  zajął 3 miejsce, pokonując blisko 80 uczestników. Opiekunem ucznia była pani Anna Patejuk. W konkursie uczestniczyli również: Paweł Goncikowski i Dominika Kamińska.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie