Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Uczennica Jagiełły - Zwyciężczynią Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Opublikowano: czwartek, 30, marzec 2017 11:25


   

    24 marca 2017 r. odbyła się jubileuszowa XL Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą  „Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs na etapie powiatowym, jak co roku, został zorganizowany przez Zarząd Powiatowy ZOSP RP oraz Komendę Powiatową PSP. Do konkursu przystąpiło 25 osób. W grupie szkół ponadgimnazjalnych wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Izabella Ciechańska, I LO Krasnystaw,
II miejsce – Łukasz Palat, ZSCKR Siennica Różana,
III miejsce – Grzegorz Cimek, ZSP Żółkiewka.

    Główną nagrodą był rower i zakwalifikowanie do wojewódzkiego etapu tego turnieju. Materiał obowiązujący w konkursie był dość obszerny, pytania dotyczyły m.in. historii pożarnictwa, sprzętu gaśniczego, organizacji OSP, pierwszej pomocy i przepisów o ochronie przeciwpożarowej.

    Nagrody konkursowe ufundowali: Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, Firma „Agat” w Krasnymstawie, Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie, Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Krasnostawskich, Placówka Terenowa KRUS w Krasnymstawie, Nadleśnictwo Krasnystaw.

                                                                                       Izabella Ciechańska, kl. II C

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie