Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Katarzyna Dudek - Mistrzynią Ortografii Francuskiej

Opublikowano: wtorek, 28, marzec 2017 12:17


   

    22 marca 2017 r. odbyła się XII edycja konkursu „CHAMPION DE L’ORTHOGRAPHE FRANÇAISE” („MISTRZ ORTOGRAFII FRANCUSKIEJ”), organizowanego przez II LO im. Marii Konopnickiej w Zamościu i Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Francuskiego PROF-EUROPE / oddział Zamość.
Do zmagań z ortografią francuską, jak co roku, przystąpili  gimnazjaliści z Zamościa  i okolic oraz uczniowie zamojskich i krasnostawskich liceów. Uczestnicy konkursu pisali dyktando oraz rozwiązywali test z ortografii i gramatyki francuskiej.
     Naszą szkołę reprezentowały: Katarzyna Dudek i Wiktoria Zwarzyńska vel Franczak  z klasy IB oraz Wiktoria Żydziak z klasy IIC.
     Uczennice zajęły bardzo dobre lokaty, a najlepszą wśród nich i wszystkich licealistów okazała się Katarzyna Dudek z klasy IB, która zajęła I miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
                                                                                                     Elżbieta Grzesiak

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie