Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Nietypowa lekcja przedsiębiorczości

Opublikowano: wtorek, 28, marzec 2017 11:55


    Nasze liceum wzięło udział w projekcie edukacyjnym pn. "Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość", który został przygotowany przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z wykonawcą projektu Exacto Sp. z o.o. w Rzeszowie. Głównym celem lekcji było zapoznanie uczniów z tematyką przedsiębiorczości w kontekście wykorzystania Funduszy Europejskich przeznaczonych dla młodych ludzi oraz z możliwościami wsparcia rozwoju innowacyjnego biznesu, a w szczególności Platformy startowe dla nowych pomysłów, współfinansowane z Programu Polska Wschodnia.W projekcie wzięły udział dwie klasy: Ia i Ib.

Uczniowie pracowali z komiksem pt. "StartUP" oraz rozwiązywali zadania i ćwiczenia związane z tematyką lekcji. Młodzież obejrzała również film dotyczący Funduszy Europejskich i dowiedziała się, że Program Polska Wschodnia wspiera rozwój innowacyjnej przedsiębiorczości w makroregionie, a młodzi ludzie mogą otrzymać wsparcie, umożliwiające im  rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Koordynatorem projektu w naszej szkole była pani Ewa Domańska

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie