Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Weekend z SGH

Opublikowano: sobota, 25, marzec 2017 18:22


    18 marca 2017 r. (w sobotę) grupa uczniów z klas: Ia i Ic wraz z opiekunami: p. Ewą Domańską i p. Elżbietą Tomaszewską wzięła udział w Dniu Otwartym  Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Studenci SGH zorganizowali  przeróżne  stoiska, przy których mogliśmy zapoznać się z  ofertą edukacyjną tego słynnego Uniwersytetu.  W auli głównej na wszystkich odwiedzających  czekała  ciekawie przygotowana  prezentacja  uczelni i wykład dotyczący strategii.

Jedna część naszej grupy wzięła też  udział w debacie ze Studenckim Kołem Naukowym Badań nad Konkurencyjnością, a  druga część - w warsztacie biznesowym z elementami interaktywnymi, który poprowadzili przedstawiciele Studenckiego Koła Naukowego Biznesu. Tu wysłuchaliśmy  wielu interesujących informacji związanych   ze start-up’ami. Kiedy opuszczaliśmy mury tej szacownej uczelni, wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że największe wrażenie zrobił na nas dach Auli Spadochronowej.  
                Po wyjściu z SGH  wybraliśmy się do Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Tam mieliśmy okazję obejrzeć bardzo oryginalne prace wystawy zatytułowanej „Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Intymność jako tekst”.
     Pomimo tego, że stolica przywitała nas   nieciekawą  pogodą, wszyscy  uważamy,  że był to owocnie  spędzony  czas!
                                                                                             Agata Troć, kl. Ic

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie