Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

III Edycja Ogólnopolskiego Festiwalu All-chemicznego

Opublikowano: środa, 22, marzec 2017 19:55


      

  „Tradycją stało się już, że  organizatorzy co roku wybierają specjalne tło tematyczne Turnieju, w którym osadzone są wszystkie zadania, z jakimi mają zmierzyć się zawodnicy. W tym roku było ono związane z obchodami 150 rocznicy urodzin Marii Skłodowskiej - Curie. Uczestnikami Turnieju byli uczniowie wszystkich typów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski.” III Edycja Ogólnopolskiego Festiwalu All-chemicznego odbyła się 11 marca 2017 r. w UMCS w Lublinie.


    Z naszej szkoły udział w tym edukacyjnym wydarzeniu brały dwie trzyosobowe drużyny, złożone z uczniów klasy IIc: Paulina Kostrzanowska, Aleksandra Zielińska i Maciej Adamski – reprezentowali jedną grupę, natomiast Weronika Mróz, Izabella Ciechańska i Martyna Gawron to reprezentanci drugiej drużyny. Obydwie grupy przygotowały wspaniałe plakaty związane z tematyką promieniotwórczości.

Opiekunem naszych drużyn była pani Małgorzata Paul

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie