Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Spotkanie autorskie z p. Magdą Stachulą, absolwentką Jagiellonki.

Opublikowano: wtorek, 21, marzec 2017 08:58


  

  W czwartek, 16 marca 2017 roku naszą szkołę odwiedziła autorka bestsellerowej powieści pt. „Idealna”, p. Magda Stachula wraz z siostrą p. Aleksandrą Stachulą. Zaszczytem jest dla nas, że obie panie ukończyły nasze liceum.
    Spotkanie otworzyła pani dyrektor, Edyta Fidecka, która z wielką przyjemnością przedstawiła  gości. W dalszej części spotkania pisarka opowiedziała publiczności, jakie były  początki jej przygody z literaturą, przybliżyła w zarysie fabułę powieści „Idealna”, zdradziła też, co było jej inspiracją do napisania owej książki.

 Oznajmiła również, że niedługo zostanie wydany jej kolejny thriller, na który z niecierpliwością jako czytelnicy czekamy. Przede wszystkim zachęcała nas, aby nie odkładać swoich marzeń na później i mimo wszystko dążyć do celu.

    Na koniec zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie ze wszystkimi uczestnikami spotkania. Z pewnością zapamiętamy mile to wydarzenie. My, uczniowie Jagiełły, jesteśmy dumni, że mamy takich wybitnych absolwentów.

                                                                                   Agnieszka Górna z klasy IB,
                                                                               wielbicielka powieści z dreszczykiem

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie