Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Czytamy literaturę fantasy!

Opublikowano: czwartek, 16, marzec 2017 10:54


    We wtorek, 14 marca 2017 r. o godz. 9.00 piętnastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie Fantastic@2017, poświęconemu znajomości treści lektury "Harry Porter i Kamień Filozoficzny". Konkurs odbył się w Zamościu, w Instytucie Przyrodniczo-Technicznym PWSZ i według uczestników był dość trudny, a pytania, choć sformułowane w języku polskim, okazały się  podstępnie szczegółowe.
Mamy jednak nadzieję, że wyniki, które Organizatorzy ogłoszą w późniejszym terminie, będą dla naszych reprezentantów bardzo pomyślne.

Naszą szkołę reprezentowali: Agnieszka Fidecka (kl. 1 „c”); Joanna Miszczak, Hubert Sowa i Damian Mydlak (z kl. 1 „a”); Bartłomiej Sawa (kl. 2 „b”); Paulina Puchala i Weronika Mróz (z kl. 2 „c”) oraz aż osiem uczestniczek z klasy 1 „b”: Ewelina Chmielewska, Agnieszka Górna, Kinga Jaworska, Paulina Jędrzejewska, Katarzyna Muda, Iga Rokita, Weronika Tomaszewska i Aleksandra Wolanin.

 Opiekunem grupy była p. Małgorzata Duda

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie