Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Spotkanie z Rodzicami

Opublikowano: czwartek, 06, listopad 2014 11:32W dniu 4 listopada 2014 r. o godzinie 16 00 odbyło się zebranie z rodzicami uczniów naszej szkoły. Pani Dyrektor Edyta Fidecka przywitała obecnych i podziękowała zebranym za przybycie oraz przedstawiła plan spotkania, w którego części ogólnej najważniejsze informacje dotyczyły prośby Pani Dyrektor skierowanej do rodziców o aktywne ich uczestnictwo w tworzeniu koncepcji pracy szkoły na najbliższe lata.


Następnie został podjęty temat konsultacji nauczycieli skierowanych do rodziców naszych uczniów. Pani Dyrektor, korzystając z możliwości, jakie dają nam nowe technologie, pokazała rodzicom wygląd strony internetowej naszej szkoły, na której znajdują się szczegółowe terminy w/w spotkań. Zachęciła rodziców do uczestniczenia w spotkaniach, które mają na celu usprawnienie przepływu informacji i pomoc w rozwiązywaniu ważkich spraw dotyczących uczniów.
Pani Dyrektor zaprosiła również rodziców do systematycznego odwiedzania szkolnej strony internetowej, na której - oprócz aktualności szkolnych - można znaleźć szczegóły oferty edukacyjnej dla uczniów, zwłaszcza dla maturzystów, którzy w tym roku po raz pierwszy zmierzą się z egzaminem maturalnym w nowej formie.
Pani Dyrektor zaprezentowała zebranym stronę internetową Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz zachęciła do korzystania z serwisu maturalnego www.cke.edu.pl ,
omawiając zawarte tam informacje oraz odtwarzając film poglądowy dotyczący nowej matury, który znajduje się w zasobach CKE .
Na zakończenie części ogólnej spotkania, zebrani mogli podziwiać występ Grupy Teatralnej LICZI, reprezentowanej przez Julię Gleń, Patryka Mąkę, Dagmarę Bojarczuk i Michała Patyka. Inscenizację słowno-muzyczną młodzież przygotowała pod kierunkiem Pani Janiny Młynek – instruktora MDK. Występ młodych artystów został nagrodzony gromkimi (naprawdę zasłużonymi!) oklaskami.

W drugiej części spotkania rodzice udali się na zebrania z wychowawcami klas.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie