Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Co Ty wiesz o psychologii?

Opublikowano: czwartek, 09, marzec 2017 19:03


    W dniach 6–7 marca odbyły się eliminacje on-line do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej organizowanego przez magazyn „Charaktery”.
    Do konkursu zgłosili się następujący uczniowie:
Ida Dudek II B, Paulina Ciechańska II B, Paulina Puchala II C, Weronika Mróz II C, Paulina Kostrzanowska II C, Małgorzata Mołczan II C, Monika Kucharska II C, Ernest Kowalczyk III A, Przemysław Sobieszczański III B, Michał Kozłowski III B.

Za przygotowanie uczniów do turnieju odpowiadała  pani Karolina Koman – psycholog szkolny.


    Od uczestników turnieju wymagano znajomości wybranych artykułów publikowanych w „Charakterach” od października 2016 do lutego 2017, oznaczonych specjalną pieczęcią.  Merytoryczną podstawę turnieju stanowiły  również książki: „O chłopcu, który przestał się bać i inne niezwykłe eksperymenty” oraz „Mądre i pożyteczne. Jak psychologia pomaga żyć?”, a także inne zagadnienia psychologiczne.

    Gra jest warta świeczki - w finale do zdobycia są stypendia finansowe i cenne nagrody rzeczowe. Nie ulega jednak wątpliwości, że najcenniejsza dla uczestników turnieju jest wiedza, którą zdobywają
i pogłębiają na poszczególnych etapach konkursu. Nikogo nie trzeba bowiem przekonywać o pozytywnych stronach znajomości psychologii, zwłaszcza w odniesieniu do codziennego życia.
                                                                       Karolina Koman

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie