Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„Złotka” znów na najwyższym podium."

Opublikowano: czwartek, 06, listopad 2014 11:22


Dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie uczestniczyły w projekcie: sportowo-rekreacyjne zajęcia pozalekcyjne dofinansowane przez Powiat Krasnostawski. Inicjatorem tego przedsięwzięcia był Krasnostawski Międzyszkolny Klub Sportowy „Junior”, a głównym celem zadania było promowanie zdrowego stylu życia. Dodatkowe zajęcia sportowe pozwoliły młodzieży na aktywny wypoczynek, kształtowanie nawyku systematyczności i dążenia do podnoszenia sprawności fizycznej, a jednocześnie stworzenia szansy do rozwoju pasji i ambicji sportowych.


Projekt zakończył się Turniejem Koszykówki pod patronatem Powiatu Krasnostawskiego , który odbył się 31.10.2014 roku w hali sportowej CSiR
w Krasnymstawie. W zawodach uczestniczyły cztery zespoły: Gimnazjum nr 1
w Krasnymstawie, III LO w Zamościu, I LO w Krasnymstawie oraz drużyna niezrzeszona „Absolwentki”. Zwyciężyły dziewczęta z I LO, które pod opieką pani Marty Grzywny wystąpiły w składzie: Czarnecka Paulina, Bugała Karolina, Maj Monika, Krasoń Joanna, Ćwirta Agnieszka, Sulowska Natalia, Weremko Kamila, Krukowska Adrianna, Gleń Zuzanna.
Drużyny otrzymały puchary i dyplomy, a wszystkie uczestniczki pamiątkowe koszulki
z logo Starostwa. Ponadto najlepiej punktujące dziewczęta zostały nagrodzone upominkami rzeczowymi. Wśród nich znalazły się: Natalia Sulowska z I LO, Agata Mazurek z Gimnazjum nr 1, Sowa Agnieszka z III LO w Zamościu oraz Adrianna Policha z drużyny „Absolwentek”.

Trener drużyny ILO: Marta Grzywna

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie