Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

SZCZYPIORNIŚCI Z JAGIEŁŁY MISTRZAMI POWIATU!

Opublikowano: niedziela, 19, luty 2017 13:04


Czy można wygrać mecz w piłkę ręczną, przegrywając po pierwszej połowie 8:1?
Okazuje się, że można!
     Reprezentacja naszej szkoły przystępowała  15 lutego 2017 roku do rozgrywek z wielką  nadzieją na zwycięstwo. Trzeba przyznać, że losowanie przedmeczowych par nie było  dla nas łaskawe, ponieważ od razu w pierwszym meczu spotkaliśmy się z uczestnikiem finału zeszłorocznej Licealiady – Zespołem Szkół CKR w Siennicy Różanej. Po pierwszej połowie nasi zawodnicy  wygrywali tylko 3:6, by w drugiej dorzucić kolejnych 8 bramek i całe spotkanie wygrać wynikiem  14:5.


    W finale sportowcy z Jagiełły spotkali się z  Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krasnymstawie. Od pierwszych minut było widać, że zawodnicy z ZSP nr 2 będą bardzo trudnym i wymagającym przeciwnikiem. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 8:1 i chyba nikt na hali (oprócz zawodników i kibiców z Jagiełły) nie wierzył, że mecz może skończyć się innym wynikiem niż zwycięstwo ZSP nr 2.
    Jak się kolejny raz okazało - sport , jak życie, bywa bardzo  przewrotny. I tak jak Dawid pokonał Goliata -  zespół z Jagiełły w drugiej połowie strzelił 10 bramek, tracąc tylko 2. Ostatecznie zwyciężyliśmy wynikiem 10:11!!
    Oto skład naszej drużyny : Mateusz Krupa, Michał Pawlas, Karol Piwko, Kuba Swęd, Oskar Jabłoński, Radek Lenard, Karol Ścibak, Miłosz Weremko, Patryk Kornicki, Patryk Tymicki, Łukasz Czuba, Przemek Kurzyp, Patryk Garbacz.
    Trenerem zwycięzców jest Mirosław Patejuk.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie